فروش برنج ایرانی
خانه / برنج دانه سالار / انواع برنج شمال با قیمت

انواع برنج شمال با قیمت

انواع برنج شمال با قیمت روز آن ها برای عمده فروشی در جدول زیر قرار گرفته است تا اگر مغازه داران شهرستان های مختلف ایران خواستند برنج بخرند به راحتی از قیمت عمده و کاملا بروز آن در بازار های شمال مطلع گردند.

انواع برنج شمال با قیمت

قیمت برنج شمال عمده

قیمت هایی که در جدول فوق برای انواع برنج نوشته شده است برای فروش های عمده است که معاملات بازار های شمال کشور نیز با این مزنه ها انجام می گردد.
لازم به ذکر است که ما برنج های ذکر شده در لیست را با این قیمت ها و به صورت بسته بندی شده و بارگیری شده درب کارخانه برایتان فاکتور می کنیم و هزینه ی حمل بار تا شهر محل استقرار شما به عهده خودتان است.
با توجه به حجم سفارش و شهر محل استقرار تان این هزینه حمل متفاوت بوده و برای اطلاع از هزینه دقیق باربری می بایست با ما تماس بگیرید تا برایتان استعلام بگیریم.

هرجا و توسط هر شخص یا مجموعه ای قیمت هایی به شما داده شد که با این قیمت ها خیلی فرق داشت بدانید که باید در آن معامله بیشتر دقت نمایید و این قیمت ها کاملا بروز و از قلب بازار شمال است.

قیمت برنج هاشمی درجه یک

به طور کلی برنج هاشمی درجه یک در بازار به سه شکل زیر وجود دارد که ما هر سه آن ها را تولید می کنیم و با تضمین بهترین کیفیت آن ها را روانه بازار می کنیم.

  1. برنج هاشمی عطری
  2. برنج قهوه ای هاشمی
  3. برنج دودی هاشمی

انواع برنج شمال با قیمت

قیمت انواع برنج مرغوب در شمال

اگر می خواهید قیمت برنج های مرغوبی که در شمال کشت می شوند را بدانید فقط به دنبال قیمت این چند برنجی که برایتان نام می بریم باشید زیرا فقط این ارقام مرغوب حساب می شوند.

  • برنج هاشمی
  • برنج های صدری
  • برنج طارم
  • برنج علی کاظمی
  • برنج جمشیدی
  • برنج راتون یا دنوج
  • برنج کشت دوم یا بینام
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت دانه سالار دیلم
راه های ارتباطی:
آقای جواهری: 09111309746
شماره تلفن ثابت:01333330175
پست الکترونیکی:dsd20341@gmail.com

مطلب پیشنهادی

برنج عمده

برنج عمده از کجا بخریم

اگر می خواهید بدانید که برنج عمده از کجا بخرید و قیمت عمده برنج شمال …