فروش برنج ایرانی
خانه / برنج قهوه ای / برنج قهوه ای از کجا بخریم

برنج قهوه ای از کجا بخریم

برنج قهوه ای از کجا بخریم سوال بسیاری از عطاری ها و برنج فروش هاست تا بتوانند به تقاضای مشتریانی که به تازگی این محصول را از آنها خواسته اند پاسخ بدهند و با افزودن این محصول به سبد کالاهای فروشگاه شان به سود خوبی برسد.

بیشتر افرادی که به دنبال برنج قهوه ای هستند دچار چاقی یا دیابت اند و از این رو قصد دارند با تغییر الگوی مصرف در برنج شان رفته رفته با چاقی و دیابت خداحافظی کنند باید توجه داشت که این افراد در ابتدا نمی‌توانند برنج را به راحتی پخت نموده و از اینرو بهتر است بهترین کیفیت آن را تهیه کنند که کیفیت عالی و پخت راحت دارد و آن ها را دل زده و خسته نمی کند. از این رو شما نیز به عنوان فروشنده باید در فروشگاه خود برنج قهوه ای درجه یک داشته باشید تا مشتریان به راحتی از شما خرید کنند.

البته برخی از مشتریان برنج قهوه ای توانایی خرید نوع درجه یک این محصول را ندارد لذا پیشنهاد میکنیم شما برنج قهوه ای درجه ۲ نیز در فروشگاه تان داشته باشید تا بتوانید به مشتریان با توان مالی کمتر نیز این محصول را ارائه دهید شایان ذکر است که برنج قهوه ای درجه دو به نسبت نوع با کیفیت ترش از تاثیر برابری در درمان چاقی و یا دیابت برخوردار است فقط از نظر عطر، طعم و کیفیت پخت کمی ضعیف تر می باشد.
منبع

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت دانه سالار دیلم
راه های ارتباطی:
آقای جواهری: 09111309746
شماره تلفن ثابت:01333330175
پست الکترونیکی:dsd20341@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش عمده برنج قهوه ای

محل فروش عمده برنج قهوه ای ایرانی

فروش عمده برنج قهوه ای ایرانی که قیمت آن را در جدول زیر نیز مشاهده …