فروش برنج ایرانی
خانه / برنج قهوه ای / برنج قهوه ای از کجا تهیه کنیم

برنج قهوه ای از کجا تهیه کنیم

برنج قهوه ای این روز ها بسیار بر سر زبان ها افتاده است و به همین سبب تجار برایشان جای سوال است که این محصول را از کجا به بهترین نحوه تهیه کنیم تا بتوانیم با اطمینان آن را به مشتریانمان ارائه دهیم.

با اینکه بسیاری اسم برنج قهوه ای را شنیده اند اما هنوز نمی دانند که این محصول چیست و برای این گروه باید بگوییم در واقع همان برنج سفید است که سبوس از روی آن تراشیده نشده و فقط پوست اولیه اش گرفته شده است پس با این اوصاف برنج قهوه را می توانیم از همان مناطقی که نوع سفید این محصول را تولید می کنند تهته کنیم که در اینجا جرقه شمال ایران به ذهن تجار می رسد که مرجع اصلی تولید برنج است.

اما تجار بهتر است بدانند چرا برنج قهوه ای بر سر زبان ها افتاده است و پس از تهیه این محصول به چه گروهی می توانند بفروشند؟

در پاسخ به این سوال باید گفت تمامی افرادی که می خواهند رژیم برای لاغری بگیرند و یا از افزایش دیابت خود جلوگیری نموده و جلوی پیشرفت بیماری شان را بگیرند مشتریان برنج قهوه ای هستند. البته این محصول با توجه به سبوس دار بودنش برای پیشگیری از ریزش مو نیز موثر بوده و در بهبود وضعیت پوست نیز نقش دارد و با توجه به اینکه در چربی سوزی نقش آفرین است به شما کمک می کند پوستی با چربی نرمال داشته باشید.
منبع

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت دانه سالار دیلم
راه های ارتباطی:
آقای جواهری: 09111309746
شماره تلفن ثابت:01333330175
پست الکترونیکی:dsd20341@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش عمده برنج قهوه ای

محل فروش عمده برنج قهوه ای ایرانی

فروش عمده برنج قهوه ای ایرانی که قیمت آن را در جدول زیر نیز مشاهده …