فروش برنج ایرانی
خانه / برنج قهوه ای / برنج قهوه ای را از کجا بخریم

برنج قهوه ای را از کجا بخریم

برنج قهوه ای را از کجا بخریم سوال بسیاری از افراد دیابتی و یا کسانی است که رژیم های لاغری دارند و در شهر محل زندگی شان یا این برنج سبوس دار را پیدا نکرده اند و یا با قیمت بسیار بالایی می خرند.

عدم مدرن بودن کارخانه های شالی کوبی سبب شده تا هر تولید کننده ای توان این را نداشته باشد که در خط تولیدش برنج قهوه ای فرآوری کند و در نتیجه میزان ورود این محصول به بازار کم شده و این در حالیست که برنج سبوس دار در این سال ها متقاضیان فراوانی در بازار پیدا کرده و فروشگاه هایی که این محصول را دارند سود خوبی از فروش آن می کنند و این امر موجب می شود فشار مالی بر روی خریدار وارد گردد.

قیمت هر کیلو برنج قهوه ای

بسیاری از شرکت ها و برند های معروف که صرفا بسته بندی این نوع برنج رژیمی را بر عهده دارند با درج قیمت مصرف کننده بالا روی بسته بندی فروشگاه ها یا عطاری ها را ترقیب به خرید و فروش برنج قهوه ای می نمایند و این امر سبب شده تا مردم با دو برابر قیمت تولید کننده به نیاز خود دسترسی داشته باشند.

اما در این میان هستند برنج فروشی ها و عطاری هایی که برنج قهوه ای مارک و برند را عرضه نمی کنند و به جای آن به صورت مستقیم از کارخانه های شالی کوبی تولیدات با بسته بندی سنتی را خرید نموده و به صورت فله مورد عرضه قرار می دهند و برای شما مصرف کنندگان بهترین تامین کننده همین دسته از فروشندگان هستند.

البته قیمت روز انواع برنج ایرانی از جمله قهوه ای در لین قرار داده شده برای شما مشاهده است ولی در نظر داشته باشید این نرخ ها مربوط به درب کارخانه هستند و به شهر مقصد مربوط نمی شود.

برنج قهوه ای را چگونه بپزیم

برنج قهوه ای به دلیل وجود یک لایه سبوسی که روی آن است سخت تر آبگیری می کند. به همین دلیل برای پختن آن نیاز است برنج را کمی زود تر خیس بدهید. مثلا اگر می خواهید برای ظهر پخت انجام دهید برنج را از شب قبلش خیس بدهید.

برای پخت برنج سفید به صورت کته معمولا به ازای هر یک پیمانه برنج از یک پیمانه آب استفاده می کنند. در برنج قهوه ای اما باید از یک و نیم پیمانه آب به ازای هر یک پیمانه برنج استفاده کنید تا برنج کمی بیشتر جوش بخورد.

البته توجه داشته باشید که برنج قهوه ای تولید شده در اکثر کارخانه ها به راحتی پخت نمی شود و دو مشکل عمده دارد که رنگ خود را از دست داده و شفته می شوند. پس باید دقت کنید که هر گردی گردو نیست.

محل فروش برنج قهوه ای

طبق توضیحات بالا مصرف کنندگان خانگی محل فروش برنج سبوس دار را متوجه شدند. اما عطاربی ها و برنج فروشی ها نیز اگر به دنبال محل فروش برنج قهوه ای هستند باید از کارخانه های شالی کوبی که در گیلان و مازندران هستند خرید کنند. این کارخانه های تولید کننده را می توان با مراجعه حضوری و یا جست و جوی اینترنتی پیدا کرد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت دانه سالار دیلم
راه های ارتباطی:
آقای جواهری: 09111309746
شماره تلفن ثابت:01333330175
پست الکترونیکی:dsd20341@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش عمده برنج قهوه ای

محل فروش عمده برنج قهوه ای ایرانی

فروش عمده برنج قهوه ای ایرانی که قیمت آن را در جدول زیر نیز مشاهده …