فروش برنج ایرانی
خانه / دسته‌بندی نشده / بهترین تولید کننده برنج مرغوب شمال

بهترین تولید کننده برنج مرغوب شمال

برنج مرغوب در کشور بیشتر در مناطق شمالی تولید می گردد و از بهترین نوع می باشد. مناطق شمالی ایران تولید کننده عمده انواع برنج در کشور بوده و حجم بالایی از این محصول در آنجا بدست می آید.
برنج های تولید شده در ایران در انواع مختلف بوده و کیفیت بالایی دارند و در رقم های مرغوب نیز می توان آن را با قیمت مناسب خرید کرد. برنج های ایرانی در انواع رقم ها دم سیاه، صدری، طارم، دودی و …تولید می گرند و در بسته بندی های مناسب بصورت عمده و جزئی به فروش می رسند. ایران از کشورهای مطرح در زمینه تولید برنج بوده و با توجه به خاک حاصلخیزی که این خطه دارد برنج های تولید شده نیز از کیفیت بالایی برخوردار می باشند. برنج از مواد غذایی است که روزانه مصرف می گردد و در انواع مختلف ایرانی و خارجی آن را می توان از بازار تهیه کرد.

تولید کننده برنج شمال

برنج شمال از نوع مرغوب بوده و دانه بلند می باشد و در انواع خوش بو نیز به فروش می رسد. این برنج استخوانی در هنگام پخت قد کشیده و طعم بسیار دلنشینی دارد. در شمال ایران گونه های مختلفی از برنج کشت می گردد و این مناطق تولید کننده بهترین برنج مرغوب در کشور می باشند. در اکثر نقاط کشور با توجه به شرایط محیطی برنج کشت می گردد.

تولید برنج شمال

بهترین برنج مرغوب شمال

برنج از بهترین کالاهای مصرفی مردم در ایران بوده و با توجه به ارزش غذایی بالایی که دارد مصرف روزانه آن توصیه می گردد. برنج های تولید شده در ایران نسبت به سایر برنج های خارجی از کیفیت و مرغوبیت بالایی برخوردار بوده و محصولی کاملا ارگانیک می باشند. برنج شمال را در انواع مختلف می توان از فرواه های زنجیره ای با قیمت های مصوب خریداری کرد.

منبع: قیمت برنج ایران

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت دانه سالار دیلم
راه های ارتباطی:
آقای جواهری: 09111309746
شماره تلفن ثابت:01333330175
پست الکترونیکی:dsd20341@gmail.com

مطلب پیشنهادی

برنج نوج

برنج نوج چیست و با کشت دوم چه تفاوتی دارد

برنج نوج که بیشتر به آن دونوج نیز گفته می شود در واقع همان برنج …