فروش برنج ایرانی
خانه / برنج گیلان / تهیه برنج هاشمی معطر گیلان

تهیه برنج هاشمی معطر گیلان

برنج هایی که در شمال کشور کشت میشوند بسیار باکیفیت و عموماً معطر میباشند. برنج های شمال از قدیم به عطری بودن مشهور بوده اند اما با ورود برنج های اصلاح شده و سخت شدن تشخیص برنج های باکیفیت مشتریان رو به مصرف برنج های بی کیفیت خارجی رو آورده اند.

تهیه برنج معطر

یکی از مشکلات مشتریان تهیه یک برنج معطر و باکیفیت میباشد که دارای قیمت مناسبی نیز باشد که در مصرف خانواده نیز بسیار مناسب باشد. از این رو مشتریان دیگر به برنج های شمال کشور اعتماد نکرده و بیشتر رو به مصرف برنج های خارجی آورده اند که خود بسیار ضرراتی را به سلامتی میزند.اما مشتریان خوب میتواند با امتحان کردن برنج ها به صورت نمونه به راحتی برنجی مناسب و با قیمت عالی را به مرور زمان یافت نموده و به راحتی تهیه نماییند.

تهیه برنج هاشمی معطر شمال

یکی از بهترین و همچنین معروفترین برنج های شمال کشور برنج هاشمی میباشد که میتوان آن را در اکثر فروشگاه های کشور یافت نمود اما برنج هاشمی اصل را که کیفیت و همچنین ویژگی های تمام برنج ها خوب را دارا باشد نمیتوان در هر فرشگاهی خریداری نمود و ما به شما پیشنهاد میکنیم که اگر میخواهید یک برنج متفاوت و با عطر و کیفیت مناسب تهیه نمایید با عضویت در ما ابتدا اطلاعات لازم خود را کسب نموده و سپس برنج مورد نظر خود را به راحتی تهیه نمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر نیز میتوانید با ما در ارتباط باشید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت دانه سالار دیلم
راه های ارتباطی:
آقای جواهری: 09111309746
شماره تلفن ثابت:01333330175
پست الکترونیکی:dsd20341@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت برنج هاشمی

قیمت برنج هاشمی درجه یک ۹۹

قیمت برنج هاشمی درجه یک را در سال ۹۹ می توانید در جدول زیر ببینید …