فروش برنج ایرانی
خانه / برنج شمال / تولید بهترین برنج هاشمی شمال

تولید بهترین برنج هاشمی شمال

یکی از بهترین تولید کنندگان برنج در شمال کشور که کارشناسان به برنج های تولید شده در آن بسیار اعتقاد دارند شهرستان آستانه اشرفیه در استان گیلان میباشد. برنج های تولید شده در استان گیلان بیشتر از رقم های بومی بوده و یکی از بزرگ ترین تولید کنندگان <>برنج هاشمی در کشور نیز به شمار می آیند. برنج هاشمی از قدیم جزء برنج های باکیفیت و محبوب نزد مصرف کنندگان داخلی بوده است و این درحالی است که برنج هایی به غیر از هاشمی نیز در بازار موجود میباشد که به نام برنج هاشمی عرضه میشوند و از این رو تهیه برنج هاشمی اصل بسیار سخت تر از گذشته شده است.

تولید بهترین برنج هاشمی شمال

یکی از بهترین برنج های هاشمی تولید شده در کشور در شمال کشور و در این شهرستان که به قطب تولید محصولات کشاورزی همچون تبدیل شده است مربوط میشود. آستانه اشرفیه یکی از بهترین برنج های هاشمی را همه ساله روانه بازار میکند و مشتریان زیادی نیز در ایام مختلف برای خرید این برنج به شمال کشور سفر میکنند. تولید برنج هاشمی در ای شهرستان یک سنت قدیمی بوده و بیشتری کشاورزان نیز به تولید این برنج مشغول میباشند.

خرید برنج هاشمی شمال

اگر شما نیز برای خرید برنج هاشمی دچار مشکل هستید و به دنبال خرید یک برنج هاشمی مرغوب و باکیفیت میباشید حتما میتوانید از سایت ما به برنج مورد نظر خود برسید. کافیست با عضویت در کانال تلگرامی ما ابتدا از کیفیت انواع برنج های تولید شده در شمال مطلع سپس به راحتی برنج مورد نظر خود را خریداری نمایید. برای کسب اطلاعات بیتشر نیز میتوانید با مشاورین ما در تماس باشید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت دانه سالار دیلم
راه های ارتباطی:
آقای جواهری: 09111309746
شماره تلفن ثابت:01333330175
پست الکترونیکی:dsd20341@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت برنج هاشمی

قیمت برنج هاشمی درجه یک ۹۹

قیمت برنج هاشمی درجه یک را در سال ۹۹ می توانید در جدول زیر ببینید …