فروش برنج ایرانی
خانه / دسته‌بندی نشده / خرید آنلاین بهترین برنج شمال ایران

خرید آنلاین بهترین برنج شمال ایران

برنج از بهترین مواد غذایی تولید شده در کشور بوده و در انواع مختلف می توان آن را تهیه کرده و مورد استفاده قرار داد. انواع برنج در شمال ایران کشت می گردد که از کیفیت بالایی برخوردار بوده و ارزش غذایی زیادی دارد و این محصول گیاهی مرغوب بوده و فروش زیادی در سطح کشور دارد. بهترین برنج شمال را می توان با قیمت روز و بصورت انلاین از سایت های معتبر اینترنتی خرید کرد و این محصول کشاورزی، در انواع گونه ها تولید شده و در بسته بندی های متنوع به بازار داخلی عرضه می گردد. برنج شمال ایران کیفیت پخت عالی داشته و دارای بوی معطری می باشد و این برنج به کشورهای مختلف جهان نیز صادر می گردد.

خرید آنلاین برنج شمال

ایران کشوری چهار فصل بوده و در نقاط مختلف آن انواع برنج در حجم بالایی کشت می گردد و با توجه به خاک حاصلخیز ایران، برنج های تولیدی از کیفیت بالایی برخوردار بوده و مصرف زیادی در سطح کشور دارد. انواع برنج در شمال ایران تولید می شود و از مرغوبیت بالایی برخوردار بوده و با قیمت روز در نمایندگی فروش به خریداران عرضه می گردد. برنج شمال را می توان بصورت آنلاین سفارش داده و خرید کرد.

برنج شمال ایران

بهترین برنج شمال

برنج از غلات پر خاصیت بوده و ارزش غذایی بالایی دارد و این محصول گیاهی با داشتن نشاسته و فیبر فراوان در عملکرد صحیح معده و دستگاه گوارش نقس مهمی ایفا می کند. انواع برنج در شالیزارهای شمال کشور کشت می گردد، که هیچ گونه ماده شیمیایی برای سرعت بخشیدن به رشد این محصول گیاهی بکار نمی رود و برنج شمال محصولی کاملا ارگانیک می باشد.

خرید آنلاین برنج

منبع: قیمت برنج ایران

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت دانه سالار دیلم
راه های ارتباطی:
آقای جواهری: 09111309746
شماره تلفن ثابت:01333330175
پست الکترونیکی:dsd20341@gmail.com

مطلب پیشنهادی

برنج نوج

برنج نوج چیست و با کشت دوم چه تفاوتی دارد

برنج نوج که بیشتر به آن دونوج نیز گفته می شود در واقع همان برنج …