فروش برنج ایرانی
خانه / برنج طارم / خرید برنج طارم درجه یک گیلان

خرید برنج طارم درجه یک گیلان

در جدول زیر بروز ترین قیمت برنج طارم که به دلیل دارا بودن عطر قوی تر نسبت به برنج های دیگر بیشتر مورد استفاده ایرانی ها قرار می گیرد را مشاهده کنید.

قیمت برنج طارم

قیمت برنج طارم هاشمی مازندران

برنج طارم بیشتر  در استان مازندران و در بعضی از مناطق استان گیلان کشت میشود که سبب شده این استان ها نیز از جمله استانهای تولید کننده این برنج مرغوب باشد. برنج های طارم استان گیلان عموماً از نوع طارم عطری بوده و طارم محلی محصول مازندران است و در بعضی از نقاط استان مازندران نیز برنج درجه یکی همچون بینام کشت میشود. برای اینکه بتوانید همواره از قیمت روز برنج طارم هاشمی مازندران مطلع باشید کافیست با مشاورین ما در تماس بوده یا سایت ما را دنبال نمایید.

البته در اینستاگرام و تلگرام نیز ما به صورت مداوم و در صورت رخ دادن تغییرات لیست قیمت جدید منتشر می کنیم که می توانید آن را ببینید و به طور کلی مزنه بازار دست تان باشد تا اگر خواستید برنج بخرید بدانید که باید چقدر سرمایه داشته باشید و با چه میزان پول می توانید یک مغازه برنج فروشی راه اندازی کنید البته این لیست قیمت به مصرف کنندگان برنج هم کمک می کند که با آگاهی در بازار خریدشان را انجام دهند.

مثلا وقتی یک مصرف کننده می خواهد برنجی را بخرد وقتی که قیمت آن را در جدول منتشر شده توسط ما مشاهده کند می فهمد که مزنه عمده آن چقدر است و به این نتیجه می رسد که قیمت خرده فروشی آن برنج نهایتا ۲۰ درصد بیشتر است پس جدول قیمت روز ما هم به مغازه داران و هم به مصرف کنندگان کمک می کند تا خرید و فروش شان را با  آگاهی کامل و روی حساب و کتاب انجام دهند.

قیمت برنج طارم

قیمت برنج طارم عطری درجه یک

در سال های اخیر اقتصاد ایران رکود شدیدی داشته است و کاهش قدرت خرید مردم سبب شده است تولید کنندگان نیز روی به تولید کالاهایی با کیفیت پایین بیاورند تا بتوانند جنس های ارزان قیمت را راحت تر در بازار بفروشند و این موضوع روی روال کار کشاورزان نیز تاثیر گذاشته است به طوری که اکثر کشاورزان مازندران ترجیح می دهند به جای تولید برنج طارم عطری که رقمی با کیفیت و قیمت بالا است برنج های پرمحصول و ارزان قیمت کشت کنند تا راحت تر در بازار فروش برود

کاهش کشت برنج طارم عطری باعث شده این برنج در بازار کمیاب شود و وقتی این اتفاق رخ می دهد هر کشاورزی که برنج طارم عطری درجه یک داشته باشد در واقع مالک یک رقم کمیاب است که مشتریانی در بازار دارد و از این رو این برنج را با قیمت بالایی می فروشد زیرا عرضه این برنج کاهش یافته اما تقاضاهایی برای آن وجود دارد فلذا هنوز هستند کسانی که برنج طارم عطری درجه یک را بکارند و روانه بازار کنند.

البته برنج های دیگری هم هستند که از طارم عطری کیفیت بالاتری دارند اما این ارقام در مازندران تولید نمی شوند مثلا برنج علی کاظمی یکی از ارقامی است که بسیار خوش مزه و معطر بوده اما خیلی شناخته شده نیست و چون تجار برای این محصول خوب برندسازی نکرده اند مصرف کنندگان نیز خوب این برنج را نمی شناسند به همین دلیل سراغ خریدن و مصرف کردن آن نمی روند در حالی که برنج علی کاظمی یک رقم بسیار با کیفیت است.

خرید کلی برنج

خرید کلی برنج معمولا توسط بنکداران بزرگ در شهر های غیر شمالی انجام می شود که برنج شمال را به صورت عمده از استان های گیلان، مازندران و گلستان خریداری نموده و در شهر های مختلف استان خود به فروش می رسانند. معمولا این بنکداران بزرگ در شهر های مرکز استان مستقر هستند اما در برخی از استان ها که شهرستان مرزی دارد بنکنداران بزرگی در شهرستان های مرزی که مرکز استان نیستند مستقر هستند تا بتوانند برنج را راحت تر به خارج از ایران صادر کنند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت دانه سالار دیلم
راه های ارتباطی:
آقای جواهری: 09111309746
شماره تلفن ثابت:01333330175
پست الکترونیکی:dsd20341@gmail.com

مطلب پیشنهادی

گرانترین برنج گیلان

فروش گرانترین برنج ایرانی استان گیلان

بهترین و گرانترین برنج ایرانی را بشناسید و قیمت روز آن را در جدول زیر …