فروش برنج ایرانی
خانه / برنج قهوه ای / خرید برنج قهوه ای در تهران

خرید برنج قهوه ای در تهران

خرید برنج قهوه ای این روز ها در تهران بسیار رواج پیدا کرده است و پایتخت نشین ها به وفور خواهان نوع ارگانیک این محصول هستند. در این بین افراد دیابتی و ورزش کاران بیشترین متقاضیان را تشکیل می دهند.

با توجه به اینکه تهران پایتخت کشور است. وقتی یک محصول جدید وارد بازار می شود مردم این شهر بزرگ سریعا به دنبال تست آن می روند. حال برنج قهوه ای که بسیار نسبت به نوع سفید مفید تر است و باید در الگوی مصرف ما جایگزین برنج سفید شود مورد توجه مردم تهران قرار گرفته است.

برنج قهوه ای و لاغری

قسمت قابل توجه ای از برنج قهوه ای را سبوس تشکیل می دهد. سبوس وقتی روی برنج آب میخورد و پخته می شود حجیم می شود. حال این سبوس دم کشیده سبب میشود که معده شما زود تر پر شود و احساس سیری کنید. این احساس سیری سبب می شود شما در خوردن زیاده روی نکنید. به همین سادگی شما با مصرف این محصول به مرور زمان وزن کم می کنید و لاغر می شوید. البته برای اینکه کامل متوجه شوید برنج قهوه ای چیست پیشنهاد می کنیم مقاله ای که برایتان لینک کرده ایم را حتما بخوانید.

خرید برنج قهوه ای

طعم برنج قهوه ای

در رابطه با طعم و مزه برنج قهوه ای نظرات متفاوتی وجود دارد. برخی از مصرف کنندگان ما می گویند نسبت به برنج سفید خوش مزه تر و خوش خوراک تر است. عده ای نیز می گویند شیرینی خاصی در هنگام مصرف احساس می کنند و باید بگوییم علت این احساس شیرین بودن سبوس خالص است.

خرید برنج قهوه ای از نمایندگی در تهران

اگر مصرف کننده خانگی برنج قهوه ای هستید می توانید با ما ارتباط بگیرید تا آدرس نماینگی تهران را دریافت کنید و به راحتی خرید خود را انجام دهید. اما اگر مشتری عمده این محصول هستید می توانید از نمایندگی ما در تهران نمونه خرید کنید و پس از بررسی کیفیت محصول خریدتان را مستقیما از خودمان انجام دهید.

منبع: مرجع خرید و فروش انواع برنج قهوه ای

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت دانه سالار دیلم
راه های ارتباطی:
آقای جواهری: 09111309746
شماره تلفن ثابت:01333330175
پست الکترونیکی:dsd20341@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش عمده برنج قهوه ای

محل فروش عمده برنج قهوه ای ایرانی

فروش عمده برنج قهوه ای ایرانی که قیمت آن را در جدول زیر نیز مشاهده …