فروش برنج ایرانی
خانه / برنج شمال صادراتی / خرید عمده برنج شمال صادراتی

خرید عمده برنج شمال صادراتی

برنج از محصولات غذایی مصرفی با کیفیت در کشور می باشد و در انواع مختلف تولید می گردد. انواع برنج صادراتی شمال را می توان بصورت عمده و با قیمت مناسبی از مراکز معتبر خریداری کرد.
ایران از کشورهای خودکفا در زمینه تولید محصولات کشاورزی می باشد و سالانه در حجم بالا انواع آن را تولید کرده و با قیمت های مختلفی به بازار عرضه می کند. بیشتر برنج تولیدی در کشور در شمال بوده و بسیار مرغوب می باشد. برنج شمال با توجه به کیفیت بالایی که دارد از نظر صادراتی بسیار حائز اهمیت می باشد. برنج مرغوب تولید شده در کشور، در شمال ایران به میزان بالایی کشت می گردد.

خرید برنج صادراتی شمال

برنج تولیدی در کشور از سطح کیفی بالایی برخوردار بوده و در رقم ها مختلفی تولید می گردد. برنج شمال از برنج های درجه یک ایرانی می باشد ودر دنیا نیز طرفدارن زیادی دارد. انواع برنج شمال را می توان بصورت عمده از مراکز و نمایندگی فروش بصورت عمده تهیه کرده و مورد استفاده قرار داد. برنج ایرانی ارزش غذایی بالایی داشته و مصرف زیادی در ایران و سایر کشورهای مختلف جهان دارد.

برنج مرغوب شمال

برنج از غذاهای محبوب و پر طرفدار ایرانی بوده و در گونه های مختلف در سطح کشور تولید می گردد. برنج شمال از نمونه های برنج مرغوب در جهان می باشد و دارای بوی خوش و طعم لذیذی می باشد و می توان بصورت عمده و خرده انواع آن را تهیه کرد. برنج ایرانی دارای خواص مفید زیادی می باشد و با مصرف آن این مواد به عملکرد سریع سیستم های مختلف بدن کمک می کنند. برنج شمال برای تهیه غذاهای رسمی مورد استفاده قرار می گیرد و این برنج در بسته بندی های متنوع به کشورهای مختلف جهان نیز صادرات گسترده ای دارد.
منبع: قیمت برنج ایران

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت دانه سالار دیلم
راه های ارتباطی:
آقای جواهری: 09111309746
شماره تلفن ثابت:01333330175
پست الکترونیکی:dsd20341@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید برنج صادراتی

خرید بهترین برنج صادراتی شمال

در کشور ما انواع برنج های مناسب و باکیفیت تولید شده است که بسیار مورد …