فروش برنج ایرانی
خانه / دسته‌بندی نشده / خرید و فروش انواع برنج پرمحصول

خرید و فروش انواع برنج پرمحصول

برنج های پر محصول در سالهای اخیر جایگاه مناسبی در کشور ما بز کرده اند زیرا با قیمت مناسبی که دارا میباشند میتوانند به راحتی با برنج های خارجی بی کیفیت رقابت نماییند و از این رو در اکثر رستوران ها و غذا خوری های بزرگ از آنها استفاده میشود. برنج های پر محصول شامل گونه های متفاوتی نیز میباشند از برنج های خوبی که در گروه هستند تا برنج های ضعیف تر گروه اما در هر حال چیزی که معلوم است رشد فروش این برنج ها و استفاده آن در بین مصرف کننده هاست.

انواع برنج پرمحصول

برنج های پرمحصول گونه های متفاوتی دارند و میتوان گفت که اکثر آنها بسیار شبه به یکدیگر میباشند. در گذشته برنج های پرمحصولی همچون خزر بازار بسیار مناسبی داشته اند اما امروزه با افزایش انواع آنها این بازار از حالت انحصاری بیرون آماده و دیگر منحصر به یک محصول نیست. در این خانواده میتوان به برنج های همچون فجر، شیرودی و ندا که امروزه بیشترین سطح کشت و همچنین بازار را به خود اختصاص داده اند اشاره نمود که دارا  قیمت ها و کیفیت ها متفاوتی نیز میباشند و مشتریان از هر سلیقه و مصرفی میتوانند از این برنج ها استفاده نماییند.

خرید و فروش انواع برنج های پرمحصول

با رشد روز ازون کشت این مجصولات به مراتب افزایش خرید و فروش آنها نیز بیشتر شده است و از ای رو میتوان گفت که برنج های پر محصول امروزه بازار بسیار مناسبی دارند. عمده مصرف کنندگان این برنج ها از جهت قیمت و کیفیت مطلوبی که دارند رستوران ها و غذا خوری های بزرگ میباشند و از این رو در سالهای اخیر رشد چشمگیر فروش این برنج ها سبب شده کشاورزان بیشتری به کشت این محصول رو بیاورند. در هر حال برنج های پر محصول امروزه نقش پر رنگی در بازار های برنج کشور دارند و اگر شما نیز یک تاجر و یا فروشنده و حتی مصرف کننده برنج هستید با شناخت این برنج ها میتوانید گامی مثبت در تهیه برنج مورد نظر خود بردارید.

بای کسب اطلاعات بیشتر علاوه بر آن که میتوانید به صورت مستقیم با مشاورین ما در ارتباط باشید با عضویت در ما به راحتی میتوانید از کیفیت و همچنین ظاهر انواع برنج های شمال نیز مطلع شوید و برنج مورد نظر خود را به راحتی تهیه نمایید. با ما در ارتباط باشید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت دانه سالار دیلم
راه های ارتباطی:
آقای جواهری: 09111309746
شماره تلفن ثابت:01333330175
پست الکترونیکی:dsd20341@gmail.com

مطلب پیشنهادی

برنج نوج

برنج نوج چیست و با کشت دوم چه تفاوتی دارد

برنج نوج که بیشتر به آن دونوج نیز گفته می شود در واقع همان برنج …