فروش برنج ایرانی
خانه / دسته‌بندی نشده / سایت خرید بهترین برنج شمال

سایت خرید بهترین برنج شمال

در شمال ایران انواع برنج با کیفیت در حجم بالایی کشت شده ودر بسته بندی های متنوع به بازار داخلی عرضه می گردد. برنج تولیدی در شمال کشور از بهترین برنج ها بوده و مصرف زیادی در سطح کشور دارد و می توان انواع برنج شمال را از طریق سایت خرید بصورت عمده سفارش داده و تحویل گرفت. بهترین برنج شمال دارای بوی معطری بوده و دانه بلند می باشد و در حین پخت، ری زیادی می کند و برنج های ایرانی از کیفیت بالایی برخوردار بوده و صادرات گسترده ای به کشورهای مختلف جهان دارند. برنج از غلات با ارزش بوده و خواص زیادی دارد و از آن انواع غذهای لذیذ ایرانی تهیه شده و در مهمانی ها سرو می گردد.

سایت خرید برنج شمال

برنج گیاهی علفی بوده و ارتفاع آن به ۱/۵ متر می رسد و در مناطق گرم و مرطوب که منابع آبی فراوانی دارد رشد می کند. برنج انواع مختلفی داشته و نمونه های مرغوب این محصول گیاهی در شمال و جنوب ایران کشت می گردد. انواع برنج شمال را می توان در اوزان بالا از طریق سایت خرید، سفارش داده و در اسرع وقت تحویل گرفت و این برنج از کیفیت بالایی برخوردار می باشد.

بهترین برنج شمال

 

بهترین برنج شمال

در شمال کشور شالیزارهای وسیع برای کشت برنج وجود دارد و در این نقطه از ایران بهترین برنج ها در حجم بالا کشت می گردد. برنج از مواد غذایی با اهمیت بوده و مصرف زیادی در کشور دارد. بهترین برنج شمال را می توان در حجم بالا از نمایندگی فروش برنج در سرسر کشور با قیمت روز خرید کرد و برنج شمال دارای بوی معطری بوده و ارزش غذایی بالایی دارد.

انواع برنج شمال

منبع: قیمت برنج ایران

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت دانه سالار دیلم
راه های ارتباطی:
آقای جواهری: 09111309746
شماره تلفن ثابت:01333330175
پست الکترونیکی:dsd20341@gmail.com

مطلب پیشنهادی

برنج نوج

برنج نوج چیست و با کشت دوم چه تفاوتی دارد

برنج نوج که بیشتر به آن دونوج نیز گفته می شود در واقع همان برنج …