فروش برنج ایرانی
خانه / دسته‌بندی نشده / سفارش خرید برنج شمال ایرانی

سفارش خرید برنج شمال ایرانی

برنج از مواد غذایی مهم برای بیشتر مردم جهان می باشد و چون ارزش غذایی بالایی دارد مصرف آن نیز زیاد می باشد. انواع برنج در ایران کشت می گردد که از کیفیت و مرغوبیت بالایی برخوردار می باشند و برنج شمال یکی از بهترین برنج های تولیدی در کشور بوده و می توان انواع آن را سفارش داده و خرید کرد. برنج شمال بسیار خوش پخت و خوش طعم بوده ارزش غذایی بالایی دارد. انواع برنج شمال کشور را می توان از نمایندگی فروش بصورت عمده و خرده خرید کرد. برنج ایرانی از پر طرفدارترین برنج های جهان بوده و مصرف آن بسیار زیاد می باشد. برنج معطر شمال نسبت به سایر برنج های ایرانی سفارش خرید بیشتری دارد.

سفارش خرید برنج شمال

برنج شمال ایران یکی از بهترین و مرغوب ترین برنج های جهان بوده و هر ساله در حجم بالا، در شالیزارهای شمال کشور کشت می گردد. انواع این برنج را می توان از فروشگاه های زنجیره ای در سطح کشور بصورت عمده و با قیمت روز خرید نمود. برنج شمال سفارش خرید بالاتری داشته و این برنج با کیفیت، در ارقام مختلفی کشت و در بسته بندی های مناسب به بازار داخلی عرضه می گردد.

سفارش خرید برنج

برنج شمال ایرانی

برنج شمال کشور در انواع گونه ها کشت می شود و از بهترین برنج های تولید داخل بوده و در حجم بالا می توان آن را تهیه کره و مورد استفاده قرار داد. شمال ایران با توجه به آب و هوای معتدل و مرطوب، منابع آبی کافی و خاک حاصلخیزی که دارد، بهترین محیط برای کشت برنج درجه یک بوده و برنج های تولیدی در این نقطه از ایران از بالاترین کیفیت برخوردار می باشند. برنج شمال ایرانی بیشترین فروش را در سطح کشور دارد.

برنج شمال ایران

منبع: قیمت برنج ایران

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت دانه سالار دیلم
راه های ارتباطی:
آقای جواهری: 09111309746
شماره تلفن ثابت:01333330175
پست الکترونیکی:dsd20341@gmail.com

مطلب پیشنهادی

برنج نوج

برنج نوج چیست و با کشت دوم چه تفاوتی دارد

برنج نوج که بیشتر به آن دونوج نیز گفته می شود در واقع همان برنج …