فروش برنج ایرانی
خانه / دسته‌بندی نشده / فروشندگان انواع برنج شمال

فروشندگان انواع برنج شمال

برنج تولید شده در شمال از برنج های مرغوب بوده و شکل ظاهری مناسبی دارد. برنج شمال با توجه به کیفیت بالایی که دارد فروشندگان زیادی نسبت به خرید و فروش آن اقدام کرده اند. برنج شمال در انواع مختلفی کشت می گردد.
برنج از گیاهانی است که سطح کشت بالایی داشته و همه ساله در اوزان بالایی به کشورهای مختلف نیز صادر می گردد. برنج ایرانی در ارقام مختلفی کشت می گردد و در این بین برنج شمال با کیفیت ترین نوع برنج بوده و در انواع مختلف به فروش می رسد. فروشندگان برنج شمال اغلب برنج های معطر را به فروش می رسانند این برنج ها درجه یک بوده و بوی معطری دارند.

فروشندگان برنج شمال

برنج تولید شده در شمال کشور از کیفیت بالایی برخوردار بوده و طرفداران زیادی در داخل و خارج از کشور دارد و می توان بصورت عمده انواع آن را خرید کرد. انواع برنج شمال را می توان از فروشندگان معتبر در سطح کشور با قیمت مناسبی خرید کرده و مورد استفاده قرار داد. برنج مرغوب شمال را می توان بصورت اینترنتی نیز سفارش داده و در اسرع وقت تحویل گرفت. برنج از غلات با ارزش بوده و غذای اصلی اکثر مردم جهان می باشد و در انواع مختلف در کشورهای مختلف کشت می گردد.

برنج مرغوب شمال

انواع برنج شمال

برنج تولیدی در ایران، از ارقام مرغوب بوده و در حجم بالایی کشت می گردد و علاوه بر عرضه به بازار داخلی، به کشورهای مختلف جهان نیز صادر می گردد. بیشترین حجم برنج تولید شده در کشور، در شمال بوده و برنج شمال از کیفیت بسیار بالایی برخوردار بوده و خوش پخت می باشد. برنج تنها دانه ای است که فاقد کلسترول مضر می باشد و مصرف آن برای همه افراد توصیه می شود.
منبع: قیمت برنج ایران

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت دانه سالار دیلم
راه های ارتباطی:
آقای جواهری: 09111309746
شماره تلفن ثابت:01333330175
پست الکترونیکی:dsd20341@gmail.com

مطلب پیشنهادی

برنج نوج

برنج نوج چیست و با کشت دوم چه تفاوتی دارد

برنج نوج که بیشتر به آن دونوج نیز گفته می شود در واقع همان برنج …