فروش برنج ایرانی
خانه / دسته‌بندی نشده / فروش انواع برنج بومی

فروش انواع برنج بومی

برنج بومی را میشناسید؟ چگونه میتوانید برنج های بومی را شناسایی نمایید؟ آیا برنج های بومی کیفیت بیشتری نصبت به سایر برنج ها دارند؟
برای پاسخ به سوالات بالا میتوان گفت برنج های بومی دارای کیفیت های بسیار بالای میباشند و از این رو در کشور ما از قدیم خرید این برنج ها بسیار مرسوم میباشد. برنج های بومی در قدیم دارای عطر بسیار زیاد و همچنین پخت بسیار مناسبی بوده اند ولی با ورود برنج های اصلاح شده که برای خود کفایی در برنج انجام گردید تشخیص برنج های بومی بسیار دشوار گردیده است. برنج های بومی همچنان جزء بهترین برنج های تولید شده در کشور میباشند و میتوان گفت که با خرید این برنج ها ایرانی ها به طعم ین برنج بسیار عادت نموده اند.
فروش انواع برنج بومی
برنج بومی در کشور ما به اسم در بیشتر کشور به فروش میرسد اما درصدی از این برنج ها توسط سود جویان مورد مورد اختلاط قرار گرفته و همین عامل باعث رشد استفاده مصرف کنندگان از برنج های خارجی شده است. یک نکته را در اینجا به آن اشاره مینماییم و آنهم استفاده بدترین برنج های ایرانی بسیار بهتر از استفاده برنج های بی کیفیت خارجی میباشد.
اما برای خرید برنج های باکیفیت شمال که بیشتر آنها بومی میباشند میتوانید با ورود به ما و کسب اطلاعات لازم خود به راحتی برنجی مناسب و باکیفیت را تهیه نمایید. ما در شمال کشور برنجهای باکیفیت را به سراسر کشور ارسال مینماییم. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت دانه سالار دیلم
راه های ارتباطی:
آقای جواهری: 09111309746
شماره تلفن ثابت:01333330175
پست الکترونیکی:dsd20341@gmail.com

مطلب پیشنهادی

برنج نوج

برنج نوج چیست و با کشت دوم چه تفاوتی دارد

برنج نوج که بیشتر به آن دونوج نیز گفته می شود در واقع همان برنج …