فروش برنج ایرانی
خانه / دسته‌بندی نشده / فروش ویژه بهترین برنج شمال

فروش ویژه بهترین برنج شمال

آیا می دانید کدام نوع برنج های تولید شده در شمال کشور بهترین از نظر کیفیت و مرغوبت هستند؟ انواع برنج این منطقه در برخی از ماه های سال با شرایط ویژه و قیمت مناسب به فروش می رسند.
شمال کشور و شهرهایی مانند گیلان، رشت، گلستان و آستانه اشرفیه از جمله بزرگترین تولید کنندگان و تامین کنندگان انواع برنج محلی و ایرانی به شمار می روند. برنج طارم هاشمی را باید بهترین برنج شمال از نظر کیفیت معرفی کرد که البته این نوع برنج دارای درجات کیفی و حتی قیمت های مختلفی است که تنها یک برنج شناس ماهر قادر به شناسایی تفاوت ها خواهد بود.
در نتیجه زمانی که قصد خرید انواع برنج از شهرهای شمالی به صورت عمده دارید حتماً باید از مراکز معتبر خریدهای خود را انجام دهید. البته به جز برنج هاشمی باید به انواع برنج دم سیاه، برنج طارم، برنج دودی و برنج فجر نیز به عنوان بهترین ها اشاره نمود که آنها نیز انواع مختلفی دارند.
فروش برنج شمال با برندها، قیمت و بسته بندی های مختلف صورت می گیرد که جهت بهره مندی و اطلاع از بهترین ها، شرایط فروش ویژه، زمان تخفیفات و حتی ارسال رایگان بارها از سوی شرکت های فروشنده باید به صورت مداوم با نمایندگان و شرکت های فروش برنج شمال در ارتباط باشید.
منبع: قیمت برنج ایران

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت دانه سالار دیلم
راه های ارتباطی:
آقای جواهری: 09111309746
شماره تلفن ثابت:01333330175
پست الکترونیکی:dsd20341@gmail.com

مطلب پیشنهادی

برنج نوج

برنج نوج چیست و با کشت دوم چه تفاوتی دارد

برنج نوج که بیشتر به آن دونوج نیز گفته می شود در واقع همان برنج …