فروش برنج ایرانی
خانه / دسته‌بندی نشده / قیمت برنج شمال سال ۹۵

قیمت برنج شمال سال ۹۵

برنج شمال ایران از برنج های برتر تولید شده در کشور بوده و در انواع مختلفی می توان آن را تهیه کرد. قیمت برنج تولید شده در کشور هر سال با توجه به نرخ تورم دچار تغییرات می شود و در سال ۹۵ قیمت انواع برنج شمال بدین گونه اعلام شد؛ برنج شیرودی ۸۴۰۰۰، انواع برنج دودی پر محصول ۹۵۰۰۰، برنج طارم اصل ۱۰۴۰۰۰، برنج طارم عسگری ۸۰۰۰۰، برنج ندا ۸۲۰۰۰، برنج نیم دانه معطر ۶۵۰۰۰ و برنج دم سیاه ۱۰۶۰۰۰ و… در بازار به فروش رسید و این قیمت نسبت به نرخ برنج شمال در سال های قبل گران تر می باشد. برنج شمال ایران از کیفیت بالایی برخوردار بوده و قیمت آن نیز طبق تورم و نیز کیفیت برنج تعیین می گردد.

قیمت برنج شمال

برنج شمال از بهترین برنج های جهان بوده و در حجم بالایی کشت می گردد و این برنج را می توان در بسته بنید های متنوع از بازار داخلی کشور با قیمت روز تهیه کرد. برنج مرغوب شمال در انواع معطر و ساده تولید می شود و این برنج خوش پخت بوده و ارزش غذایی بالایی دارد و می توان از طریق سایت های معتبر اینترنتی، از قیمت روز برنج مطلع شده و نسبت به خرید آن اقدام کرد.

برنج شمال ایران

قیمت برنج سال ۹۵

برنج از غلات بسیار با ارزش بوده و حاوی انواع ریزمغذی ها می باشد و از این دانه غنی انواع غذاهای خوشمزه تهیه می گردد. برنج شمال ایران هر سال، در اوزان بالایی تولید شده و با قیمت مشخصی به بازار داخلی عرضه می گردد. قیمت برنج سال ۹۵ نیز براساس تورم، حجم تولیدو کیفیت برنج تعیین شده است و برنج شمال در انواع مختبف به خارج از کشور نیز صادر می گردد.

خرید برنج شمال

منبع: قیمت برنج ایران

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت دانه سالار دیلم
راه های ارتباطی:
آقای جواهری: 09111309746
شماره تلفن ثابت:01333330175
پست الکترونیکی:dsd20341@gmail.com

مطلب پیشنهادی

برنج نوج

برنج نوج چیست و با کشت دوم چه تفاوتی دارد

برنج نوج که بیشتر به آن دونوج نیز گفته می شود در واقع همان برنج …