فروش برنج ایرانی
خانه / برنج طارم / قیمت برنج طارم عطری درجه یک

قیمت برنج طارم عطری درجه یک

قیمت برنج طارم عطری درجه یک را در جدول زیر که نرخ روز تمام برنج های ایرانی را به شما نشان می دهید ببینید تا در هنگام معامله و خرید خرده یا عمده این برنج با آگاهی کامل عمل نمایید.

قیمت برنج طارم عطری درجه یک

قیمت برنج طارم عطری درجه یک

طارم عطری یکی از برنج های درجه یک است که قیمت آن هر مقداری که باشد مشتریان خاص خود را دارد و مصرف کنندگانش همیشه و در هر وضعیتی کم یا زیاد از این برنج خرید می کنند در نتیجه برای یک فروشگاه برنج فروشی نیاز است که این برنج را در ویترینش داشته باشد.

البته برنج هایی همچون هاشمی ممتاز عطری و برنج علی کاظمی نیز کیفیت یکسانی با برنج طارم عطری دارند و حتی هاشمی پخت مجلسی تری از این برنج دارد در نتیجه برنج های هاشمی و علی کاظمی نیز جایگزین های مناسبی برای طارم عطری هستند.
قیمت این سه نوع برنج نیز همیشه در یک سطح است.

قیمت برنج طارم عطری درجه یک

قیمت روز برنج ایرانی طارم عطری

در جدول قیمتی که برایتان قرار داده ایم بروز ترین قیمت ها از انواع برنج ایرانی قرار دارد و در این میان قیمت طارم نیز دیده می شود.
در نظر داشته باشید که این قیمت ها به صورت عمده هستند و معاملاتی که امروز در بازار شمال در حال انجام است با همین قیمت ها صورت می گیرد پس اگر در هنگام خرید یا فروش تان با مزنه دیگری رو به رو شدید احتیاط کنید و ترجیحا آن معامله را انجام ندهید.

خانواده برنج های طارم انواع مختلفی دارد که معمولا در بازار های آمل استان مازندران و یا لولمان استان گیلان قیمت آن ها تعیین می گردد در نتیجه قیمت های جدول که از دل همین بازار های اصلی شمال کشور است کاملا موثق است.

به دلیل اینکه برنج کشت دوم نزد مردم بسیار محبوب است بسیاری از تجار سودجو روی گونی هر برنجی کلمه کشت دوم را چاپ می کنند در نتیجه اگر قصد خرید برنج طارم کشت دوم را دارید صرفا به نوشته های روی گونی ها اکتفا نکنید و مراقب باشید در دام افراد سودجو نیفتید.

قیمت برنج طارم عطری کشت دوم

بنا به دلایلی که برایتان بیان می کنیم قیمت برنج کشت دوم طارم از کشت اول این نوع برنج بالا تر است.

  • قوی تر بودن عطر
  • استخوانی تر بودن دانه ها
  • مجلسی تر بودن پخت
  • تولید کمتر برنج کشت دوم
  • سالم تر بودم برنج کشت دوم
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت دانه سالار دیلم
راه های ارتباطی:
آقای جواهری: 09111309746
شماره تلفن ثابت:01333330175
پست الکترونیکی:dsd20341@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید برنج طارم

خرید برنج طارم درجه یک گیلان

در جدول زیر بروز ترین قیمت برنج طارم که به دلیل دارا بودن عطر قوی …