فروش برنج ایرانی
خانه / برنج لاشه / قیمت برنج لاشه هاشمی ایرانی

قیمت برنج لاشه هاشمی ایرانی

قیمت برنج لاشه هاشمی نسبت به نوع کاملا دانه سالم آن پایین تر است و در عین حال خوردن لاشه برنج های ایرانی بسیار بهتر از مصرف برنج های دانه سالم خارجی است از این رو می خواهیم با یک بررسی دقیق شما را با سایز لاشه آشنا کنیم.

پیش تر در مقاله ای انواع برنج نیم دانه را از نظر سایز به صورت مختصر مورد بررسی قرار دادیم و در این مقاله می خواهیم به صورت اختصاصی سایز لاشه را بررسی کنیم شایان ذکر است خواندن مظلبی که به آن اشاره شد بسیار به شما کمک می کند.

برنج لاشه چیست

وقتی می خواهند یک برنج را دو الکه کنند و شکسته های آن را کامل بگیرند در کنار نیم دانه ها و دانه های نوک پر شده ای که از بار میریزد مقدار زیادی برنج سالم نیز از بار ریزش می کند. به ترکیبی از مقدار کمی نیم دانه در کنار دانه های نوک پر شده و برنج سالم لاشه گفته می شود. در تصویر زیر سایز های مختلف برنج شکسته  را در کنار هم قرار داده ایم تا به خوبی متوجه شوید که برنج لاشه چیست.

فروش برنج نیم دانه

انواع برنج لاشه ایرانی

  • برنج لاشه هاشمی
  • برنج لاشه فجر
  • برنج لاشه طارم
  • برنج لاشه ندا
  • برنج لاشه شیرودی
  • برنج لاشه دم سیاه
  • برنج لاشه علی کاظمی

همه برنج های ایرانی لاشه دارند اما لاشه برخی ارقام به راحتی قابل تامین نیست که دلیلش در بررسی جداگانه هر کدام ذکر می شود.

برخی سودجویان برنج ارزان همچون شیرودی را با نیم دانه هاشمی مخلوط می کنند و به عنوان لاشه هاشمی خالص می فروشند پس مراقب باشید تا لاشه خالص بخرید نه باری مخلوط از دو یا چند برنج

قیمت برنج لاشه ایرانی

با توجه به اینکه قیمت لاشه تحت تاثیر پارت باری که از آن ریزش می کند مشخص می شود تنها راه اطلاع از قیمت تماس گرفتن با فروشنده و استعلام بروز است در نتیجه ما نیز از قرار دادن لیست قیمت اجتناب می کنیم.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت دانه سالار دیلم
راه های ارتباطی:
آقای جواهری: 09111309746
شماره تلفن ثابت:01333330175
پست الکترونیکی:dsd20341@gmail.com

مطلب پیشنهادی

بازار خرید برنج

بازار خرید برنج سرلاشه

برنج ها در هنگام فرایند تولید امکان دارد قسمتی از آنها شکسته شود که اگر …

بدون دیدگاه