فروش برنج ایرانی
خانه / دسته‌بندی نشده / مرکز فروش انواع برنج شمال ایران

مرکز فروش انواع برنج شمال ایران

در ایران انواع برنج مرغوب در حجم بالایی کشت و در بسته بندی های متنوع به بازار داخلی عرضه می گردد. بیشترین برنج تولیدی در ایران در شمال کشور کشت می شود و این برنج از کیفیت بالایی برخوردار بوده وارزش غذایی زیادی دارد. انواع برنج شمال را می توان از مراکز معتبر و نمایندگی فروش بصورت عمده و خرده و با قیمت روز خرید کرد و این برنج مرغوب مصرف زیادی در سطح کشور دارد. برنج شمال ایران از طریق مرکز فروش، در انواع مختلف و در بسته بندی های متنوع به متقاضیان عرضه می گردد و این برنج با توجه به کیفیت بالایی که دارد، به کشورهای مختلف منطقه نیز صادر می گردد.

مرکز فروش برنج شمال

در ایران انواع برنج مرغوب در حجم بالایی کشتو در بازار داخلی کشور با قیمت روز به فروش می رسد. برنج شمال از بهترین برنج های تولیدی در کشور بوده و از کیفیت بالایی برخوردار می باشد و این برنج در اوزان بالا به کشورهای مختلف جهان نیز صادر می گردد. انواع برنج شمال ایران را می توان از مرکز فروش بصورت عمده و با قیمت روز خرید کرده و مورد استفاده قرار داد.

مرکز فروش برنج

انواع برنج شمال ایران

برنج از غلات مرغوب بوده و دارای انواع ریزمغذی ها می باد و این محصول گیاهی در حجم بالایی تولید و با قیمت روز در بازار ایران به فروش می رسد. انواع برنج شمال را می توان با قیمت روز از نمایندگی فروش تهیه کرده و استفاده نمود و برنج شمال ایران از مرغوبیت بالایی برخوردار بوده و مصرف زیادی در کشور دارد و برنج از غذاهای محبوب مردم ایران می باشد.

برنج شمال ایران

منبع: قیمت برنج ایران

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت دانه سالار دیلم
راه های ارتباطی:
آقای جواهری: 09111309746
شماره تلفن ثابت:01333330175
پست الکترونیکی:dsd20341@gmail.com

مطلب پیشنهادی

برنج نوج

برنج نوج چیست و با کشت دوم چه تفاوتی دارد

برنج نوج که بیشتر به آن دونوج نیز گفته می شود در واقع همان برنج …