فروش برنج ایرانی
خانه / دسته‌بندی نشده / مرکز پخش برنج خوب شمال

مرکز پخش برنج خوب شمال

زمانی که از برنج خوب شمال صحبت به میان می آید منظور چه نوع برنج با چه برندهایی است؟ اگر خریدار یا فروشنده عمده برنج شمال هستید بزرگترین مرکز و نمایندگان پخش در ایران را می شناسید؟
در زمینه فروش و پخش برنج اهمیت دادن به ذائقه و سلیقه مشتری اهمیت ویژه ای دارد چرا که در نهایت این مشتریان هستند که شما را به سود می رسانند. بنابراین همیشه با یک بازاریابی دقیق و فنی باید در کوتاه ترین زمان ممکن متوجه شوید که در منطقه یا شهری که فعالیت می کنند مردم علاقه به مصرف چه نوع برنجی دارند.
به طور کلی در تمام نقاط ایران به ویژه شهرهای شمالی، تهران، اصفهان، شیراز و … اغلب مردم ترجیح می دهند انواع برنج محلی مانند برنج های شمال و جنوب را برای مصراف خانوادگی خود تهیه نمایند.

انواع برنج مرغوب شمال

بنابراین به عنوان یک فروشنده باید انواع برنج شمال و جنوب خوب و درجه یک را بشناسید. تنوع تولید در برنج مناطق شمالی به مراتب بیشتر از دیگر مناطق است که از بین تمامی آنها می توان به انواع برنج هاشمی، صدری، طارم، دم سیاه، قهوه ای و دودی با برندهایی مانند شاهسوند، گلستان، انصاری، حاج رمضان کریمی و … اشاره نمود که جهت خرید ارزان و مستقیم بهترین نوع برنج خوب شمال می توانید با مراکز پخش برنج این مناطق در ارتباط باشید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت دانه سالار دیلم
راه های ارتباطی:
آقای جواهری: 09111309746
شماره تلفن ثابت:01333330175
پست الکترونیکی:dsd20341@gmail.com

مطلب پیشنهادی

برنج نوج

برنج نوج چیست و با کشت دوم چه تفاوتی دارد

برنج نوج که بیشتر به آن دونوج نیز گفته می شود در واقع همان برنج …