فروش برنج ایرانی
خانه / برنج گیلان / پخش عمده برنج گیلان صدری و هاشمی

پخش عمده برنج گیلان صدری و هاشمی

پخش عمده برنج گیلان با قیمت هایی که در جدول زیر می بینید صورت می گیرد و ارقامی همچون صدری و هاشمی معروف ترین برنج های گیلان هستند که در این استان تولید شده و توزیع می گردند.

قیمت عمده برنج گیلان

پخش عمده برنج گیلان

داشتن شرکت پخش یا انبار و فروشگاه برای توزیع عمده برنج گیلان در سایر شهر ها و استان ها یکی از مشاغل پر درآمدی است که صاحبان سرمایه در شهر های زیر این شغل را انتخاب می نمایند.

 1. تهران
 2. تبریز
 3. کرج
 4. اصفهان
 5. مشهد
 6. شیراز
 7. کرمانشاه
 8. کردستان
 9. همدان
 10. و…

توزیع عمده برنج گیلان

داشتن مشتری زیاد سبب شده توزیع برنج گیلان یک کار جالب و پر سود برای عمده فروش های شهر های ایران باشد اما دلایلی وجود دارد که سبب شده مردم شیفته و مشتری دائمی برنج گیلان باشند. این دلایل عبارتند از:

 • خوشمزگی برنج گیلان
 • عطر دار بودن برنج گیلان
 • خوب قد کشیدن برنج این استان
 • داشتن ظاهری یکدست و خوش رویت
 • خوب سیر کردن مصرف کننده

فروش عمده برنج هاشمی گیلان

بیشترین عمده فروشان برنج گیلان رقم هاشمی را به مشتریان خود عرضه می کنند چون این برنج توسط اکثر کشاورزان گیلانی کشت می شود و بیشترین مساحت زیر کشت شالیزار ها در این استان به برنج هاشمی اختصاص می یابد.

در نظر داشته باشید همه ی عمده فروش ها افراد صادق و درستکاری نیستند و اکثرا برای اینکه بیشتر سود کنند برنج را مخلوط می کنند و هاشمی خالص را مورد عرضه قرار نمی دهند پس در هنگام خرید سعی کنید از مشخصات برنج هاشمی مطلع باشید و بار را به خوبی مورد بررسی قرار دهید.

اگر نمی توانید برنج هاشمی را تشخیص دهید حتما از عمده فروشانی خرید انجام دهید که به صورت تضمینی بار می فروشند و اگر پس از خرید ناخالصی در برنج تشخیص دادید حاضر به پس گرفتن آن باشند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت دانه سالار دیلم
راه های ارتباطی:
آقای جواهری: 09111309746
شماره تلفن ثابت:01333330175
پست الکترونیکی:dsd20341@gmail.com

مطلب پیشنهادی

گرانترین برنج گیلان

فروش گرانترین برنج ایرانی استان گیلان

بهترین و گرانترین برنج ایرانی را بشناسید و قیمت روز آن را در جدول زیر …