فروش برنج ایرانی
خانه / دسته‌بندی نشده / کیفیت بالای انواع برنج شمال ایران

کیفیت بالای انواع برنج شمال ایران

در بین انواع برنج مصرفی در ایران اعم از انواع وارداتی و یا تولید شده در داخل کشور برنج شمال ایران از نظر اکثر مصرف کنندگان کیفیت بالاتر و برتری دارد. در نتیجه تقاضا برای این برنج زیاد است و قیمت انواع برنج شمال در بازار ایران نسبت به دیگر اقلام گرانتر است.
انواع برنج شمال ایران به دلیل شرایط مناسب اقلیمی این مناطق بسیار با کیفیت و مرغوب می باشند. زمین های زراعی حاصلخیز و دارای مواد معدنی فراوان، بارش مناسب باران در تمامی فصول سال، رطوبت هوا همه این موارد که برای کاشت برنج مهم است در مزارع شمال ایران فراهم است.
همه این شرایط باعث شده است برنج برداشت شده از مزارع برنج شمال ایران در بین انواع برنج های تولید شده مناطق دیگر کشور و همچنین انواع وارداتی از نظر مصرف کنندگان برنج برتری باشد و تقاضا برای خرید انواع برنج شمال ایران بیشتر از میزان تولید و عرضه شده در بازار باشد.
این میزان عرضه و تقاضا است که قیمتها را تعیین میکند و با توجه به تقاضای بالا برای انواع برنج شمال و جوابگو نبودن میزان عرضه آن باعث گردیده است قیمت برنج شمال کمی گران باشد.
سایت بازار برنج ایران میتواند انواع برنج موجود دربازار ایران را با بهترین قیمت در اختیار شما قرار بدهد در صورت تمایل با همکاران ما تماس بگیرید.

منبع: قیمت برنج ایران

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت دانه سالار دیلم
راه های ارتباطی:
آقای جواهری: 09111309746
شماره تلفن ثابت:01333330175
پست الکترونیکی:dsd20341@gmail.com

مطلب پیشنهادی

برنج نوج

برنج نوج چیست و با کشت دوم چه تفاوتی دارد

برنج نوج که بیشتر به آن دونوج نیز گفته می شود در واقع همان برنج …