فروش برنج ایرانی
خانه / باشگاه مشتریان

باشگاه مشتریان

بسم الله الرحمن الرحیم

با توجه به شرایط رقابتی که بر بازار مواد غذایی حاکم است و نظر به پیاده سازی سیاست های مجموعه برنج دانه سالار که افزایش فروش و رشد روز افزون مشتریان خود را خواهان است اقدام به ایجاد باشگاه مشتریان برنج دانه سالار نموده ایم تا آن دسته از مشتریانی که در این طرح عضو می شوند از مزایای ویژه بهره مند گردند. لازم به ذکر است مزایای باشگاه مشتریان برای افراد و مجموعه هایی که در آن عضو هستند عبارت است از:

  1. بهره مندی از ۱ درصد تخفیف در جمع کل فاکتور خرید
  2. معرفی به مشتریان خرده شهر محل فعالیت
  3. پشتیبانی رایگان توسط تیم مشاوره فروش دانه سالار

تشریح کامل مزایا

۱- این تخفیف ۱ درصدی در مبلغ جمع کل فاکتور اعمال می شود و بدون قید و شرط برای اعضای باشگاه مشتریان اعمال می گردد در نتیجه کمک شایانی به مشتریان می نماید و موجب می شود در خرید ها نیز سود داشته باشند.

۲- هر روزه تعداد زیادی از مصرف کنندگان برنج با دانه سالار آشنا می شوند که خرید های خرد دارند و در شهر های مختلف ایران هستند و با توجه به اینکه ما به عنوان یک تولید کننده و عمده فروش مشغول به فعالیت هستیم نمی توانیم پاسخگوی نیاز این مشتریان باشیم و زمانی که شما به عنوان یک فروشنده معتبر و مطمئن از طریق باشگاه مشتریان دانه سالار معرفی شوید تمام مشتری های شهرتان که خرید خرده دارند به سمت شما می آیند.

۳- همان طور که اطلاع دارید مجموعه برنج دانه سالار از خبره ترین مشاوران فروش و برند سازی بهره می برد که بروزترین و موثرترین متدهای افزایش فروش را پیاده سازی می کنند و از این پس تصمیم گرفته ایم که از این تیم کاربلد علاوه بر رشد خود دانه سالار در رشد مشتریان دانه سالار نیز استفاده کنیم و کلیه مشاوره های این تیم برای اعضای باشگاه مشتریان رایگان خواهد بود تا بتوانند هر روز در شهر محل فعالیت خود معروف تر شوند و فروش بیشتری نیز داشته باشند.

نحوه عضویت در باشگاه مشتریان برنج دانه سالار

برای اینکه در باشگاه مشتریان دانه سالار عضو شوید نیاز است که یک فیلم کوتاه از خودتان تهیه نمایید که لازم است به صورت ایستاده و یا نشسته و با رعایت شئونات اسلامی تهیه شود و در فضای انبار و یا فروشگاه تان ضبط گردد و پس از ضبط برای ما ارسال شود که برای ارسال می توانید با شماره تماس ۰۹۱۱۱۳۰۹۷۴۶ هماهنگ نمایید.
نکاتی که نیاز است در این فیلم بیان کنید:

  1. معرفی خودتان و نام شهرتان
  2. نحوه آشنایی شما با دانه سالار
  3. تحولی که از زمان آشنایی با ما در کسب و کارتان رخ داده است
  4. نقاط قوت و ضعفی که از ما دیده اید.

یک توصیه دوستانه

اگر خواستید از ما تعریف و تمجید نمایید هیچگونه نیازی به اقرار نیست و هر آن چه واقعیت است را بیان کنید و در بیان نقاط ضعفی که از ما دیده اید تعارف نداشته باشید.